Çağrı Merkezi: 0 532 662 02 26

Teslimat ve İade

Tüm ürünler yetkili Distribütör firma garantisi altındadır.

Almış olduğunuz ürünü, tahrip etmeden, bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) iş günü içinde teslim aldığınız şekli ile MNG Kargo aracılığıyla iade edebilirsiniz. Yurtiçi Kargo İade kodu: 486264718 . Tüm iadelerde Yutiçi Kargo aracılığı ile karşı ödemeli olarak ücretsiz gönderebilirsiniz. Aynı zamanda info@beyondsaat.com mail adresine iade bilgisi ve iade sebebini iletmeniz gerekmektedir. Mağazamızdan yapılan alışverişlerde iade söz konusu değildir.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri kargo yetkili önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak düzenleterek ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Kullanılmış, tahrip edilmiş vs. şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün bize ulaştığı andan itibaren yedi (7) iş günü içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli 7 iş günü içerisinde tarafınıza yapılmaktadır.

Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır.

Havale iadeleri ve kredi kartı iadeleri 7 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişiniz ile ilgili "İptal Edildi" uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

DEĞİŞİM HAKKI

Almış olduğunuz ürünü, tahrip etmeden, bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren on beş (15) iş günü içinde teslim aldığınız şekli ile Yurtiçi Kargo aracılığıyla ücretsiz değişim yapabilirsiniz. Aynı zamanda info@beyondsaat.com mail adresine değişim yapmak istediğinize dair bilgi vermeniz gerekmektedir. Dilerseniz size en yakın Konyalı Saat mağazasına giderek 15 iş günü içerisinde değişim yapabilirsiniz.

Kullanılmış, tahrip edilmiş vs. şekildeki ürünlerin değişimi ve iadesi kabul edilmez.

Tüm sorularınız için hafta içi mesai saatleri içerisinde 0532 662 02 26 nolu telefonu arayarak ya da info@beyondsaat.com mail adresimize mail atarak destek alabilirsiniz.